O N A S

to suma doświadczeń naszego zespołu. Różnorodność zagadnień jakimi się zajmujemy pozwala nam na kompleksowe spojrzenie na stawiane przed nami zadania. Rysunki projektowe są dla nas zapisem całkowitej wizji przyszłego obiektu, tak żeby spełnienie oczekiwań inwestora, którym wychodzimy naprzeciw, stało się nowym, atrakcyjnym i niepowtarzalnym elementem otaczającej nas przestrzeni.

Naszym celem jest tworzenie projektów architektonicznych i urbanistycznych, projektów wnętrz i wzornictwa przemysłowego na najwyższym poziomie, zarówno pod względem estetyki i funkcji, jak i ekonomii oraz zarządzania całym procesem projektowym.

Doświadczenie zebrane przy projektach budynków użyteczności publicznej, hotelowych, biurowych i mieszkalnych, projektach domów jednorodzinnych oraz aranżacji wnętrz, pozwalają nam swobodnie poruszać się w każdej sytuacji projektowej.

Zapewniamy tworzenie kompletnej dokumentacji, współpracując z doświadczonym zespołem inżynierów branżowych. Odpowiadamy za koordynację wszystkich branż oraz budżetu projektu na wszystkich etapach jego powstawania, jak i podczas nadzorów autorskich na budowie.

Architektura jest dziedziną łączącą sztukę z techniką, życiem codziennym, ekonomią i prawami rynku. Świadomi złożoności wszystkich elementów składających się na dobrą architekturę, jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie projektowania.